Pronađeno
12
4zida
90.000 €
1.324 €/m²
Troiposoban
·
68 m²
·
1/1 sprat
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
893 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Kula
›
Crvenka
1min
1min
Pogledaj oglas →
313
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.300 €
313 €/m²
8 soba
·
260 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
355
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
355 €/m²
Trosoban
·
197 m²
Kula
›
Crvenka
1min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
428
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
428 €/m²
180 m²
Kula
›
Crvenka
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
237 €/m²
632 m²
halooglasi
53.000 €
946 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3. sprat
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
444
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
444 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
343
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
343 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
658
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
658 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
307 €/m²
303 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
340
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
340 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
Kula
›
Crvenka