Pronađeno
702
4zida
74.998 €
1.389 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
10/11 sprat
Kruševac
5min
8min
4min
23min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.170 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.900 €
1.540 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.833 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
5min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
952 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.800 €
886 €/m²
Petosoban
·
107 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
3min
5min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.000 €
1.603 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.037 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
952
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
952 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
515 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Malo Golovode
5min
3min
27min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.222 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
1min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.154 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/6 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.207 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.355 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
1.167 €/m²
Jednosoban
·
18 m²
·
Prizemlje
Kruševac
4min
3min
6min
28min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.157 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.641 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
4min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.429 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.102 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
7/7 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.456 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam