Pronađeno
702
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.167 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
4zida
90.000 €
1.731 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
10/13 sprat
Kruševac
7min
4min
2min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.616 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.404 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.528 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Pejton
4min
5min
8min
22min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.999 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.613 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
›
Centar
4min
1min
5min
23min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.106 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.167 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
3min
3min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.702 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.900 €
1.725 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Ribarska Banja
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.288 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/6 sprat
Kruševac
›
Pejton
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.600 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.500 €
2.300 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
4min
5min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
736 €/m²
Troiposoban
·
163 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
1.123 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.442 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.000 €
2.052 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.193 €/m²
Trosoban
·
57 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam