Pronađeno
702
4zida
64.999 €
1.327 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.900 €
1.819 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.478 €
1.398 €/m²
Četvorosoban
·
172 m²
·
6/6 sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
2min
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.800 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Bagdala
4min
15min
9min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
907 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Kruševac
4min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
1.100 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.453 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
8/9 sprat
Kruševac
›
Kolonija
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.333 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Stara Čaršija
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.083 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.314 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
6min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.132 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.080 €
1.760 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Kruševac
›
Bagdala
4min
8min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.806 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
5min
5min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.038 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Centar
5min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.640 €
1.760 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Kruševac
›
Bagdala
4min
8min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.833 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.400 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.000 €
1.629 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
4min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.111 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam