Pronađeno
705
4zida
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
5min
8min
4min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
8 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kruševac
4min
6min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
5 €/m²
274 m²
halooglasi
3.000 €
2 €/m²
1280 m²
Kruševac
›
Mačkovac
Pogledaj oglas →
289
/
767
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
289 €/m²
Trosoban
·
128 m²
Kruševac
›
Bivolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
1.881 €/m²
21 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.500 €
519 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Prizemlje
Kruševac
5min
2min
10min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
222 €/m²
Dvosoban
·
198 m²
Kruševac
›
Jasika
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
581 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
504 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.264 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.500 €
1.671 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.346 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Kruševac
5min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Grad Kruševac
3min
7min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
773 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Kruševac
5min
3min
1min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.110 €
1.870 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Kruševac
3min
1min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.962 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 35 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam