Pronađeno
705
4zida
250 €
7 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
4min
4min
2min
21min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/6 sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
Pogledaj oglas →
829
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.900 €
829 €/m²
Četvorosoban
·
199 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Bagdala
8min
7min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.500 €
1.300 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
5 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
637 €/m²
738 m²
nekretninekrusevac.rs
99.000 €
402 €/m²
246 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.611 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
25.000 €
1.000 €/m²
25 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
550 €
7 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
130.000 €
650 €/m²
200 m²
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
65.000 €
1.182 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
nekretninekrusevac.rs
28.000 €
483 €/m²
58 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam