Pronađeno
702
4zida
75.000 €
1.364 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
12/12 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.027 €/m²
Petosoban
·
148 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.157 €/m²
Petosoban
·
121 m²
Kruševac
5min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.855 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
6/9 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.861 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.694 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Kruševac
›
Centar
2min
2min
3min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.000 €
1.027 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.356 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Stara Čaršija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.115 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.385 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.178 €/m²
Troiposoban
·
135 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.316 €/m²
Trosoban
·
57 m²
Kruševac
›
Centar
4min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.500 €
1.637 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.094 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/6 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.180 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.516 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
4.022 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Grad Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.300 €
1.550 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam