Pronađeno
702
4zida
31.999 €
914 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
Kruševac
›
Modrica
3min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
269 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Kruševac
›
Šavrane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
313 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kruševac
›
Majdevo
Pogledaj oglas →
870
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
870 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Kruševac
›
Bagdala
3min
5min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
568 €/m²
Trosoban
·
220 m²
Kruševac
›
Velika Lomnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
400 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
627
/
767
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
627 €/m²
6 soba
·
220 m²
Kruševac
›
Bivolje
Pogledaj oglas →
350
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
350 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.417 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/9 sprat
Kruševac
3min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
714 €/m²
6 soba
·
105 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
692 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Kruševac
›
Grad Kruševac
Pogledaj oglas →
623
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
623 €/m²
6 soba
·
273 m²
Kruševac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.125 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Kruševac
3min
7min
1min
8min
Pogledaj oglas →
519
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
519 €/m²
270 m²
Kruševac
›
Bagdala
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.169 €/m²
Petosoban
·
154 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
680
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
680 €/m²
250 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
701 €/m²
Jednosoban
·
371 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.917 €/m²
120 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
1k
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.000 €/m²
300 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
938
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
938 €/m²
176 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam