Pronađeno
702
4zida
180.000 €
1.500 €/m²
6 soba
·
120 m²
Kruševac
›
Kapidžija
8min
46min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.210 €/m²
Petosoban
·
124 m²
Kruševac
›
Globoder
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
864 €/m²
Trosoban
·
147 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.333 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
781 €/m²
6 soba
·
256 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.130 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.900 €
332 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Kruševac
›
Modrica
Pogledaj oglas →
1k
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
115 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
591 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Kruševac
›
Velika Lomnica
4min
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
640
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
640 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Kruševac
›
Lazarica
6min
2min
8min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.200 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Kruševac
›
Grad Kruševac
3min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
257 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Kruševac
›
Gaglovo
4min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
850 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
740
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
740 €/m²
6 soba
·
250 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
1.2k
/
767
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.237 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
Kruševac
›
Bivolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
333 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Kruševac
›
Padež
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.333 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
650 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.852 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
Kruševac
3min
5min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.573 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam