Pronađeno
702
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.357 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
1.616 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.500 €
1.383 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
2min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.200 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
14min
10min
9min
7min
Pogledaj na:
4zida
nekretninekrusevac.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.913 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
Kruševac
5min
13min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
264 €/m²
Petosoban
·
550 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.000 €
1.165 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
593 €/m²
8 soba
·
420 m²
Kruševac
›
Gradska Bolnica
3min
6min
9min
12min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Kruševac
›
Prnjavor
5min
17min
13min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
583 €/m²
6 soba
·
600 m²
Kruševac
›
Centar
5min
6min
2min
21min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.075 €/m²
6 soba
·
200 m²
Kruševac
›
Lazarica
5min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.000 €/m²
7 soba
·
125 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Šumice
3min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.000 €
1.094 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kruševac
›
Centar
4min
8min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Kruševac
›
Pejton
5min
5min
5min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
5 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
960 €
12 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 36
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam