Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
1.100 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.442 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
4min
2min
2min
20min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.385 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
9/9 sprat
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
549 €/m²
6 soba
·
328 m²
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.917 €/m²
120 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.210 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/6 sprat
Kruševac
›
Ujedinjene nacije
4min
4min
1min
17min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije