Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
1.739 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.727 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.900 €
1.725 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Ribarska Banja
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.900 €
1.540 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
15min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.900 €
1.735 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
15min