Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Kruševac
›
Prnjavor
5min
17min
13min
26min
Pogledaj oglas →
632
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
632 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Kruševac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
532
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
532 €/m²
188 m²
Kruševac
›
Prnjavor
4min
19min
9min
16min
Pogledaj oglas →
623
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
623 €/m²
6 soba
·
273 m²
Kruševac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
500
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Kruševac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
526
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
526 €/m²
7 soba
·
190 m²
Kruševac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
458
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
458 €/m²
240 m²
Kruševac
›
Prnjavor
4min
19min
9min
16min
Pogledaj oglas →
407
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
407 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Kruševac
›
Prnjavor
4min
19min
9min
16min