Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.057 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.453 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
8/9 sprat
Kruševac
›
Kolonija
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.132 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.404 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.045 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.491 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
8/9 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.389 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.646 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.415 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
4 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.275 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70.000 €
1.373 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
5 €/m²
274 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Kolonija