Pronađeno
122
4zida
37.200 €
1.200 €/m²
31 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Centar
4min
8min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
4 €/m²
33 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.500 €/m²
30 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.389 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.492 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
30 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
288.000 €
1.152 €/m²
10 soba
·
250 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
515
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
35.000 €
515 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
4 €/m²
350 m²
Kruševac
›
Centar
1min
3min
3min
16min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
10 €/m²
30 m²
·
2. sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
3 €/m²
735 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
450 €/m²
200 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
4 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
63 €/m²
8 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100 €
7 €/m²
Jednosoban
·
14 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
31 m²
Kruševac
›
Centar
6min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
3 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
6/6 sprat
Kruševac
›
Centar
4min
1min
5min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
40 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam