Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
1.460 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
9. sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.364 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
12/12 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.429 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
935 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
Kruševac
›
Bronks
5min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.571 €/m²
70 m²
4zida
500.000 €
1.667 €/m²
300 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Bronks
5min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
65.000 €
1.182 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
4zida
350 €
5 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Bronks
5min
4min
3min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
8 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
›
Bronks