Pronađeno
340
4zida
80.000 €
372 €/m²
Petosoban
·
215 m²
Kraljevo
›
Grdica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
864 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Kraljevo
›
Kamenica
3min
7min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
608 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Kraljevo
›
Vrdila
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
479 €/m²
Trosoban
·
146 m²
Kraljevo
›
Čibukovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.500 €
244 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Dedevci
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
382 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Kraljevo
›
Cvetke
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
688 €/m²
7 soba
·
400 m²
Kraljevo
›
Konarevo
4min
24min
Pogledaj oglas →
320
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
320 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
653
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
653 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
5.161 €/m²
Trosoban
·
31 m²
Kraljevo
›
Bogutovačka Banja
Pogledaj oglas →
533
/
544
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
533 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Kraljevo
›
Jarčujak
Pogledaj oglas →
1.2k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.172 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Kraljevo
›
Ribnica
5min
4min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.309 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
Kraljevo
6min
14min
11min
Pogledaj oglas →
719
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
719 €/m²
6 soba
·
160 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
904 €/m²
Trosoban
·
52 m²
Kraljevo
›
Tavnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
800 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.625 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Zaklopača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
362 €/m²
9 soba
·
690 m²
Kraljevo
›
Konarevo
8min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
505 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
Kraljevo
›
Vitkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
279 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Kraljevo
›
Kovanluk
7min
7min
40min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam