Pronađeno
340
4zida
47.999 €
623 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
632 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Kraljevo
›
Meljanica
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
905 €/m²
6 soba
·
210 m²
Kraljevo
›
Stara Čaršija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
350 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
385 €/m²
Dvosoban
·
117 m²
Kraljevo
›
Jovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
459 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Kraljevo
›
Higijenski Zavod
6min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
343 €/m²
7 soba
·
350 m²
Kraljevo
›
Konarevo
8min
47min
Pogledaj oglas →
1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.022 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
362 €/m²
8 soba
·
235 m²
Kraljevo
›
Higijenski Zavod
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
538 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Kraljevo
›
Dragosinjci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
595 €/m²
Dvosoban
·
84 m²
Kraljevo
›
Vojno Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
432 €/m²
Petosoban
·
162 m²
Kraljevo
›
Sijaće Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.042 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Kraljevo
›
Grdica
9min
11min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
1.101 €/m²
Četvorosoban
·
139 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
700 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Kraljevo
›
Žiča
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
159 €/m²
Petosoban
·
370 m²
Kraljevo
›
Ratina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
400 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kraljevo
›
Oplanići
9min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Dvosoban
·
120 m²
Kraljevo
›
Oplanići
Pogledaj oglas →
1k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Ratina
Pogledaj oglas →
813
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
813 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Ribnica
15min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam