Pronađeno
340
oglasa
Sačuvaj pretragu
400
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
150 m²
Kraljevo
›
Ribnica
4min
19min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
490 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Kraljevo
›
Pic Mala
7min
14min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.063 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Zaklopača
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
250 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kraljevo
›
Vrba
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
400 €/m²
Trosoban
·
150 m²
·
Prizemlje
Kraljevo
›
Stubal
16min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
2.300 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kraljevo
›
Ratina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
422 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
Kraljevo
›
Voćareve Livade
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
279 €/m²
Petosoban
·
358 m²
Kraljevo
›
Beranovac
4min
7min
30min
Pogledaj oglas →
225
/
559
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
225 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kraljevo
›
Metikoš
5min
7min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
700 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Kraljevo
›
Kovanluk
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
330 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
800 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kraljevo
›
Zaklopača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
233 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Kraljevo
›
Čukojevac
9min
Pogledaj oglas →
571
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
571 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
625 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
402 €/m²
6 soba
·
244 m²
Kraljevo
›
Beranovac
Pogledaj oglas →
667
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Kraljevo
›
Ratina
8min
18min
Pogledaj oglas →
805
/
559
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
805 €/m²
Dvosoban
·
77 m²
Kraljevo
›
Metikoš
14min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Kraljevo
›
Grdica
Pogledaj oglas →
1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam