Pronađeno
337
4zida
155.000 €
1.914 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
Prizemlje
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
84 m²
·
2/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
4min
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.417 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
12/12 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.167 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/1 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.170 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.394 €/m²
Dvosoban
·
104 m²
4zida
55.000 €
1.667 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
5/5 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.389 €/m²
Jednosoban
·
54 m²
·
2/2 sprat
Kraljevo
›
Pic Mala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.043 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Francuska Kolonija
2min
6min
14min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
·
Prizemlje
Kraljevo
›
Centar
4min
5min
7min
Pogledaj oglas →
820
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
820 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/3 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.614 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
Prizemlje
Kraljevo
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.574 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.000 €
1.785 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.667 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
Kraljevo
›
Centar
4min
1min
4min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.071 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.596 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
Prizemlje
Kraljevo
3min
4min
15min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam