Pronađeno
337
4zida
83.000 €
1.317 €/m²
Jednoiposoban
·
63 m²
·
Suteren
Kraljevo
3min
5min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.232 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Kraljevo
›
Vojno Naselje
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
1.301 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
Kraljevo
›
Zelengora
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
2.058 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Kraljevo
›
Centar
3min
5min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.167 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.500 €
1.401 €/m²
Trosoban
·
111 m²
·
2/3 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.050 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.643 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
3/3 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
953
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
953 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
3/3 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.481 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
3min
5min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
4zida
90.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/1 sprat
Kraljevo
›
Francuska Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/5 sprat
Kraljevo
4min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.786 €/m²
Garsonjera
·
42 m²
·
3/6 sprat
Kraljevo
2min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.300 €
1.327 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.111 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Pic Mala
2min
6min
12min
Pogledaj oglas →
965
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
965 €/m²
Petosoban
·
144 m²
·
3/3 sprat
Kraljevo
›
Centar
3min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.900 €
1.289 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Kraljevo
›
Kovači
5min
7min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.047 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
·
4/5 sprat
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam