Pronađeno
340
4zida
75.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Kraljevo
6min
5min
22min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
6min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.400 €
4 €/m²
600 m²
Kraljevo
5min
15min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
Suteren
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.807 €
1.859 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.198 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
641 €/m²
6 soba
·
390 m²
Kraljevo
›
Konarevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
2 €/m²
200 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Konarevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Suteren
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Suteren
Kraljevo
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.818 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
567
/
544
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
567 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Kraljevo
›
Jarčujak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
433 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Kraljevo
›
Samaila
5min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
10 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
5/12 sprat
Kraljevo
4min
6min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
476 €/m²
Dvosoban
·
103 m²
Kraljevo
›
Lazac
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
7 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.688 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Progorelica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam