Pronađeno
340
4zida
35.000 €
875 €/m²
40 m²
4zida
140.000 €
3.500 €/m²
40 m²
4zida
40.000 €
2.000 €/m²
20 m²
Kraljevo
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
567 €/m²
245 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
130 €/m²
1117 m²
Kraljevo
›
Okolne lokacije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
2.222 €/m²
27 m²
4zida
75.000 €
1.230 €/m²
61 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Stara Čaršija
5min
5min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.512 €/m²
43 m²
·
Suteren
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.242 €/m²
120 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
662 €/m²
201 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Konarevo
4min
21min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
1.817 €/m²
71 m²
Kraljevo
5min
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.273 €/m²
22 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
3min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.480 €/m²
125 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
838
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
838 €/m²
Petosoban
·
185 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
4 €/m²
500 m²
4zida
500 €
5 €/m²
100 m²
·
Suteren
Kraljevo
3min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
3 €/m²
300 m²
Kraljevo
›
Grad Kraljevo
6min
10min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
50 m²
·
Suteren
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.600 €
4 €/m²
600 m²
Kraljevo
›
Konarevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
600 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
4min
1min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam