Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
21.000 €
3 €/m²
7000 m²
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
200 €/m²
140 m²
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.000 €
1.960 €/m²
25 m²
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
124.000 €
1.645 €/m²
Dvoiposoban
·
75.4 m²
·
2/4 sprat
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
800 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
531 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
833 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam