Pronađeno
19
4zida
63.000 €
1.050 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.300 €
1.327 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.047 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
·
4/5 sprat
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
605
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
605 €/m²
6 soba
·
215 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
400
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
150 m²
Kraljevo
›
Ribnica
4min
19min
40min
Pogledaj oglas →
571
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
571 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.022 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
813
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
813 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Ribnica
15min
Pogledaj oglas →
500
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.000 €
651 €/m²
Četvorosoban
·
484 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
740 €/m²
6 soba
·
500 m²
Kraljevo
›
Ribnica
2min
6min
14min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.172 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Kraljevo
›
Ribnica
5min
4min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.875 €/m²
Petosoban
·
40 m²
Kraljevo
›
Ribnica
2min
3min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.500 €
1.009 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Kraljevo
›
Ribnica
3min
4min
18min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.169 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
1.1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.077 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
30 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
229
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
40.000 €
229 €/m²
Petosoban
·
175 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj na:
nekretnine