Pronađeno
10
4zida
28.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
320
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
320 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
653
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
653 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
620
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
620 €/m²
Petosoban
·
234 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
333 €/m²
8 soba
·
360 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
5min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950.000 €
681 €/m²
1395 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
346
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
346 €/m²
Petosoban
·
286 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.292 €/m²
Trosoban
·
48 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
333 €/m²
7 soba
·
400 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
1.4k
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.364 €/m²
7 soba
·
220 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
4min
5min
35min