Pronađeno
1.928
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.100 €
2.148 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.100 €
2.154 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.550 €
2.142 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
2.313 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.558 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.300 €
1.715 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
5min
2min
3min
17min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.500 €
1.875 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.467 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.667 €/m²
5.5 soba
·
270 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.915 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.440 €
1.709 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
4min
1min
3min
25min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.800 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.041 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
3min
2min
5min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.219 €/m²
6 soba
·
160 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.273 €
1.636 €/m²
Garsonjera
·
46 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
2min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.890 €
1.997 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.438 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
6/7 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
1min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 97
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam