Pronađeno
12
4zida
221.000 €
1.300 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
10 €/m²
202 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
801 €/m²
9 soba
·
312 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.712 €/m²
6 soba
·
73 m²
·
8/8 sprat
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
463 €/m²
9 soba
·
540 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
515.000 €
954 €/m²
540 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
3.646 €/m²
48 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.067 €/m²
7 soba
·
300 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
1.240 €/m²
6 soba
·
250 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.031 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
4 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Sušica