Pronađeno
17
4zida
220.000 €
759 €/m²
4.5 soba
·
290 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.667 €/m²
Petosoban
·
150 m²
halooglasi
175.000 €
1.336 €/m²
Petosoban
·
131 m²
·
4. sprat
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.500 €
530 €/m²
350 m²
Kragujevac
›
Šumarice
5min
2min
2min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.450 €
3.607 €/m²
93 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
583
/
606
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
583 €/m²
6 soba
·
300 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
5min
2min
2min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
759 €/m²
7 soba
·
303 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
606
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.188 €/m²
181 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
4.167 €/m²
Četvorosoban
·
42 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
597
/
606
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
597 €/m²
6 soba
·
300 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
843 €/m²
8 soba
·
356 m²
Kragujevac
›
Šumarice
5min
2min
2min
50min
Pogledaj oglas →
221
/
606
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
221 €/m²
281 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
5min
2min
2min
50min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
606
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.587 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
80 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
5min
1min
2min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kragujevac
›
Šumarice
6min
3min
6min
Pogledaj oglas →
613
/
606
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
179.000 €
613 €/m²
8 soba
·
292 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Šumarice
5min
4min
1min
7min