Pronađeno
6
4zida
200 €
5 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
4min
4min
5min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.591 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
931 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.581 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
3min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
4 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
4min
4min
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
2.372 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/6 sprat
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
4min
4min
3min
16min