Pronađeno
65
oglasa
Sačuvaj pretragu
600
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
250 m²
4zida
350.000 €
1.051 €/m²
333 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
536
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
536 €/m²
9 soba
·
280 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
517
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
517 €/m²
8 soba
·
300 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.241 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
800
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
210 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.333 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kragujevac
›
Stanovo
8min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
650
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
650 €/m²
300 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
171.000 €
1.900 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
6 €/m²
Petosoban
·
256 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
5min
4min
14min
43min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
44 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
3 €/m²
658 m²
Kragujevac
›
Stanovo
3min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
4 €/m²
145 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
8min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
8 €/m²
280 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
3 €/m²
380 m²
4zida
2.650 €
5 €/m²
530 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.000 €
1.775 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.000 €
1.690 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
8 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
554 €/m²
Petosoban
·
560 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam