Pronađeno
52
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.000 €
1.827 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
3min
4min
4min
7min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.000 €
1.683 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
5 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
13
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
13 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Kragujevac
›
Pivara
5min
3min
3min
8min
Pogledaj oglas →
15
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.740 €
2.244 €/m²
85 m²
4zida
300.000 €
578 €/m²
9 soba
·
519 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.500 €
750 €/m²
8 soba
·
330 m²
Kragujevac
›
Pivara
5min
3min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
745 €/m²
443 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.5k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.467 €/m²
150 m²
4zida
300.000 €
867 €/m²
7 soba
·
346 m²
Kragujevac
›
Pivara
5min
4min
5min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
750 €/m²
8 soba
·
400 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.176 €/m²
187 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
897
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
897 €/m²
Petosoban
·
145 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
737
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
737 €/m²
Trosoban
·
57 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
688
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
688 €/m²
Trosoban
·
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.1k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.100 €/m²
7 soba
·
300 m²
Kragujevac
›
Pivara
5min
4min
5min
8min
Pogledaj oglas →
798
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.500 €
798 €/m²
Trosoban
·
52 m²
Kragujevac
›
Pivara
4min
3min
4min
7min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.371 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
Kragujevac
›
Pivara
4min
6min
6min
10min
Pogledaj oglas →
808
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
808 €/m²
Četvorosoban
·
52 m²
Kragujevac
›
Pivara
10min
3min
4min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam