Pronađeno
19
4zida
500 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
3.989 €/m²
376 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
9min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.054 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
3.1k
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.125 €/m²
80 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.143 €/m²
7 soba
·
140 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
7.619 €/m²
21 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
584
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
584 €/m²
214 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
2.236 €/m²
72 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Petrovac
8min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.818 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
5 €/m²
800 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
8min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
2 €/m²
631 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
8min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
565
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
565 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
644
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
644 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
519
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
519 €/m²
Četvorosoban
·
270 m²
Kragujevac
›
Petrovac
8min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450.000 €
1.154 €/m²
6 soba
·
390 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
909
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
909 €/m²
165 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
667
/
855
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
667 €/m²
8 soba
·
300 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
50 €/m²
Četvorosoban
·
2509 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.200 €
6 €/m²
1120 m²
Kragujevac
›
Petrovac