Pronađeno
6
4zida
450.000 €
900 €/m²
500 m²
Kragujevac
›
Maršić
3min
3min
30min
40min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
727
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.095 €/m²
Četvorosoban
·
274 m²
Kragujevac
›
Maršić
Pogledaj oglas →
989
/
727
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
989 €/m²
90 m²
4zida
220.000 €
667 €/m²
330 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Maršić
6min
3min
30min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
2 €/m²
500 m²
Kragujevac
›
Maršić
Pogledaj oglas →
448
/
727
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
448 €/m²
290 m²
Kragujevac
›
Maršić