Pronađeno
7
4zida
1.400.000 €
1.126 €/m²
1243 m²
Kragujevac
›
Lužnice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
150 €/m²
1000 m²
4zida
69.500 €
1.037 €/m²
67 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Lužnice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.308 €/m²
130 m²
4zida
120.000 €
1.237 €/m²
Petosoban
·
97 m²
Kragujevac
›
Lužnice
7min
39min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
96 €/m²
Trosoban
·
313 m²
Kragujevac
›
Lužnice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
1.385 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Kragujevac
›
Lužnice