Pronađeno
3
oglasa
Sačuvaj pretragu
370
/
572
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
370 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Kragujevac
›
Ilina Voda
6min
5min
12min
9min
Pogledaj oglas →
433
/
572
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
433 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Kragujevac
›
Ilina Voda
6min
5min
12min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
13 €/m²
20 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Ilina Voda