Pronađeno
131
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
833
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
12 soba
·
300 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.420 €/m²
7 soba
·
176 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
4min
25min
Pogledaj oglas →
622
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
622 €/m²
6 soba
·
241 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
1min
2min
2min
12min
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.500 €
1.582 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
854
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
854 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
881
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
881 €/m²
261 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.3k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.274 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
625 €/m²
10 soba
·
400 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
4min
25min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.563 €/m²
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
4min
25min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.500 €
2.164 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Jednosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
1.964 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
2min
4min
24min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
6 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
5min
4min
15min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
4min
4min
17min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam