Pronađeno
26
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
3min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
13 €/m²
80 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
9 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
11 €/m²
110 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
6min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
4 €/m²
762 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
6min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
478 €/m²
10 soba
·
460 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
268.000 €
1.464 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
800
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
250 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.000 €/m²
350 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
3min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
600 €/m²
13 soba
·
350 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
833
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
833 €/m²
6 soba
·
186 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
3min
4min
4min
30min
Pogledaj oglas →
825
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
4min
9min
6min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
581 €/m²
12 soba
·
430 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
857 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
6min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
623
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
623 €/m²
257 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
3min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
700
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
700 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Kragujevac
›
Denino brdo
Pogledaj oglas →
1.6k
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.553 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Kragujevac
›
Denino brdo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.100 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
4min
4min
6min
23min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.000 €
1.600 €/m²
100 m²
Kragujevac
›
Denino brdo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam