Pronađeno
36
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.128 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.574 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.600 €
2.665 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.000 €
1.514 €/m²
105 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.000 €
1.979 €/m²
141 m²
4zida
75.000 €
1.442 €/m²
52 m²
halooglasi
700 €
9 €/m²
74 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.057.650 €
450 €/m²
9017 m²
4zida
3.000.000 €
436 €/m²
6879 m²
4zida
279.000 €
930 €/m²
300 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
9 €/m²
79 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
11
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
6/10 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
4min
2min
3min
9min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
3min
1min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
3 €/m²
270 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
6 €/m²
31 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
3min
1min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.698 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
47.61 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
11
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
6/10 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam