Pronađeno
630
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.430 €
2.210 €/m²
Trosoban
·
145 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
6min
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.256 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
5/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.000 €
1.912 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.787 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
10/23 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.900 €
3.564 €/m²
Garsonjera
·
14 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.600 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.200 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
2.313 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.558 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.667 €/m²
5.5 soba
·
270 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.800 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.041 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
3min
2min
5min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.219 €/m²
6 soba
·
160 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.273 €
1.636 €/m²
Garsonjera
·
46 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.500 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.400 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 32
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam