Pronađeno
43
4zida
85.300 €
1.219 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.100 €
1.478 €/m²
132 m²
4zida
640.000 €
4.000 €/m²
160 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
986 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.227 €/m²
6 soba
·
119 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.742 €/m²
Petosoban
·
89 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.039 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
579
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
579 €/m²
6 soba
·
290 m²
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
880
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
880 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.846 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.538 €/m²
65 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
753
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
753 €/m²
6 soba
·
186 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.667 €/m²
60 m²
4zida
260.000 €
684 €/m²
380 m²
4zida
140.000 €
318 €/m²
440 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
692
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
692 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
1.171 €/m²
35 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
7.000 €/m²
9 soba
·
50 m²
·
7/7 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
751
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
751 €/m²
6 soba
·
273 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
6.500 €/m²
8 soba
·
40 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam