Pronađeno
103
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
3min
5min
7min
21min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
status-realestate.rs
95.000 €
1.462 €/m²
Jednosoban
·
65 m²
·
6/5 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.700 €
1.468 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam