Pronađeno
5
4zida
499.000 €
467 €/m²
10 soba
·
1068 m²
Kovin
›
Bavanište
10min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
826 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
Kovin
›
Bavanište
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
579 €/m²
Jednosoban
·
114 m²
Kovin
›
Bavanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
499.000 €
725 €/m²
Petosoban
·
688 m²
Kovin
›
Bavanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
167 €/m²
Petosoban
·
750 m²
Kovin
›
Bavanište