Pronađeno
38
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500.000 €
130 €/m²
11580 m²
Kovin
›
Gaj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
499.000 €
467 €/m²
10 soba
·
1068 m²
Kovin
›
Bavanište
10min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
826 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
Kovin
›
Bavanište
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.999 €
1.171 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Kovin
›
Dubovac
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
579 €/m²
Jednosoban
·
114 m²
Kovin
›
Bavanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
494 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Kovin
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
359 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Kovin
›
Mramorak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
520 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kovin
›
Mramorak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
469 €/m²
160 m²
·
2. sprat
Kovin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Kovin
›
Deliblato
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
499.000 €
725 €/m²
Petosoban
·
688 m²
Kovin
›
Bavanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
167 €/m²
Petosoban
·
750 m²
Kovin
›
Bavanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
509 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
Suteren
Kovin
›
Pločica
10min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.500 €
500 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Kovin
›
Malo Bavanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
59.500 €
397 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Kovin
›
Cara Lazara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
189.900 €
2.020 €/m²
8 soba
·
94 m²
Kovin
›
vojvode radomira putnika
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
69.900 €
141 €/m²
8 soba
·
496 m²
nekretnine
134.900 €
500 €/m²
6 soba
·
270 m²
Kovin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
15.900 €
513 €/m²
Trosoban
·
31 m²
Kovin
›
proleterska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.800 €
599 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Kovin
›
JNA
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam