Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
328
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
328 €/m²
4.5 soba
·
137 m²
Kovačica
›
Uzdin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
85
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
85 €/m²
10 soba
·
235 m²
Kovačica
›
Uzdin
5min
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
450
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
450 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kovačica
›
Uzdin
6min
18min
Pogledaj oglas →
161
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
161 €/m²
10 soba
·
124 m²
Kovačica
›
Uzdin
4min
3min
Pogledaj oglas →
138
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
138 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Kovačica
›
Uzdin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
525
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
525 €/m²
80 m²
Kovačica
›
Uzdin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
35 m²
Kovačica
›
Uzdin
Pogledaj oglas →
508
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
508 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Kovačica
›
Uzdin