Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
273
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
273 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Kovačica
›
Samoš
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
250 €/m²
10 soba
·
400 m²
Kovačica
›
Samoš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
392
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
392 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Kovačica
›
Samoš
2min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
246
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.500 €
246 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Kovačica
›
Samoš
6min
Pogledaj oglas →
371
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
371 €/m²
70 m²
Kovačica
›
Samoš
2min
Pogledaj oglas →
388
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
388 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Kovačica
›
Samoš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
281
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
281 €/m²
178 m²
·
1. sprat
Kovačica
›
Samoš
13min
Pogledaj oglas →
214
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
214 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Kovačica
›
Samoš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
519
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
519 €/m²
6 soba
·
135 m²
Kovačica
›
Samoš
12min
Pogledaj oglas →
235
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
235 €/m²
Četvorosoban
·
149 m²
Kovačica
›
Samoš
8min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
375 €/m²
400 m²
Kovačica
›
Samoš
Pogledaj oglas →
271
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
19.000 €
271 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Kovačica
›
Samoš