Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
12 €/m²
50 m²
Kosjerić
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
647 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Kosjerić
›
Seča Reka
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
560 €/m²
10 soba
·
250 m²
Kosjerić
›
Radanovci
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
781 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kosjerić
›
Mrčići
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
580 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Kosjerić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
450 €/m²
6 soba
·
60 m²
Kosjerić
›
Stojići
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
821 €/m²
Jednosoban
·
106 m²
Kosjerić
›
Stojići
10min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
813 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Kosjerić
›
Mrčići
26min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
538 €/m²
Dvosoban
·
78 m²
Kosjerić
›
Centar
1min
4min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
803 €/m²
6 soba
·
193 m²
Kosjerić
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
520 €/m²
6 soba
·
250 m²
Kosjerić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
229 €/m²
118 m²
·
Suteren
Kosjerić
›
Stojići
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
1.089 €/m²
450 m²
·
Suteren
Kosjerić
7min
9min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
681 €/m²
Trosoban
·
213 m²
Kosjerić
›
Ševrljuge