Pronađeno
30
4zida
870.000 €
1.805 €/m²
482 m²
4zida
97.600 €
1.600 €/m²
61 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Treska
38min
26min
46min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
2.155 €/m²
Jednosoban
·
26.45 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
2.333 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
750 €/m²
400 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Treska
29min
16min
28min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.725 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Kopaonik
›
Treska
39min
22min
42min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
1.232 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/2 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60 €
2 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.774 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam