Pronađeno
13
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.944 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.539 €/m²
Dvosoban
·
48.73 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.839 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
2/5 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
2.023 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4/5 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.563 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
2.105 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
2/6 sprat
Kopaonik
›
Lisina
28min
21min
39min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.575 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.639 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.600 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4. sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.500 €/m²
6 soba
·
120 m²
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.800 €
1.556 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/8 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
2.391 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
1.811 €/m²
Jednosoban
·
32.02 m²
·
2/5 sprat
Kopaonik
›
Lisina