Pronađeno
135
oglasa
Sačuvaj pretragu
7.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.100.000 €
7.736 €/m²
Petosoban
·
530 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
5.125 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.000 €
2.103 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.316 €/m²
8 soba
·
190 m²
Kopaonik
›
Centar
38min
20min
39min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
1.541 €/m²
6 soba
·
133 m²
4zida
690.000 €
1.478 €/m²
Trosoban
·
467 m²
·
Prizemlje
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.571 €/m²
70 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
759 €/m²
9 soba
·
395 m²
Kopaonik
›
Centar
35min
31min
45min
Pogledaj oglas →
833
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
833 €/m²
6 soba
·
84 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.800.000 €
2.545 €/m²
1100 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
30min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.331.000 €
5.500 €/m²
242 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.540 €
2.051 €/m²
30 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70 €
2 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
13 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
743
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.500 €
743 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.333 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam